Головна » Архів матеріалів

Увага! У зв'язку з погодними умовами, рішенням педагогічної ради №9 Чернівецької  гімназії №4, 6-7 квітня  форма навчання  дистанційна!З 20 по 24 березня у гімназії проходить Тиждень щастя. Протягом усього життя кожна людина намагається знайти своє щастя. Де ж це щастя?!!! Кожного дня будемо це з'ясовувати, в понеділок -день здоров'я. Вчитель ,біології та основ здоров'я Осипчук І.М. та вчитель фізичної культури Губка А.А. провели з учнями 6 та 8 класів квест "Ми за здоровий спосіб життя". Було весело та пізнавально!

Квест "Здоровий спосіб життя"


Уже стало доброю традицією у перші весняні дні в нашій гімназії проводити заходи до Шевченківської річниці, присвячені його великому творчому шляху та неоціненному доробку Великого Пророка. Так учні 9 класу на уроці української літератури (вчитель Костащук Г.І) , вивчаючи поему-послання Т.Шевченка «І мертвим, і живим, і ненародженим…» намагалися відшукати відповідповідь на питання: «Що ми? Чиї сини? Яких батьків?». Учні 6-9 класів продемонтсрували свої декламацькі здібності на конкурсі читців поезії Кобзаря (вчитель Костащук Г.І.). Діти переконані, що Тарас Шевченко вчора, сьогодні і завтра залишається у серцях українців прикладом любові до свого народу, Батьківщини

На зображенні може бути: 13 людей, люди стоять та у приміщенні


Відбулося планове засідання атестаційної комісії. Підведено підсумки роботи у міжатестаційний період восьми педагогів нашого закладу. Дякую за співпрацю

На зображенні може бути: 12 людей та люди стоять


     14.03.2023 відбулося планове засідання педагогічної ради.  Традиційно- творчий звіт учителів, які атестуються у 2023 році. Колеги презентували матеріали з досвіду роботи, методичні напрацювання за міжатестаційний період. Крім того, розглядалися питання викладання математики, німецької мови у 5-9 класах та робота з протидії булінгу у Чернівецькій гімназії N 4.


9 березня в Чернівецькій гімназії №4 відбулися заходи до 209 річниці з Дня народження Тараса Шевченка. Цікаво пройшла зустріч з буковинським письменником Георгієм Ботою ,на якій він представив свої збірки «ДОЛІ З ВОГНЮ, ЗЕМЛІ ТА ЛЮБОВІ.» та закликав учнів до читання. Всі його оповідання про наші села , про історичні долі людей Буковини 19-20 ст. Це історії, написані на основі реальних подій, архівних документах та розповідей старожилів. Головною родзинкою книг є використання місцевих діалектів. Учні та вчителі мали можливість придбати книги з дарчим підписом автора. Щиро дякуємо Георгію Миколайовичу за змістовно проведений час!

На зображенні може бути: 14 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенні


У рамках тижня іноземних мов та зарубіжної літератури вчителем англійської мови Сметанюк О.В. проведено у 9 класі 09.03.2023 показовий урок з англійської мови «Не забудемо і не пробачимо». Урок спрямований на виховання патріотизму в учнів та як говорити про війну в Україні англійською мовою. Звісно в цей день і згадали про творчість Т. Шевченка.


У рамках тижня іноземних мов та зарубіжної літератури  вчителем зарубіжної літератури  Басарабою Л.В. проведено показовий позакласний захід " Україна у житті та творчості зарубіжних письменників". Захід спрямований на виконання Концепції національно-патріотичного виховання. Учні дослідили вплив української культури, літератури, природи на творчість  зарубіжних письменників

На зображенні може бути: 14 людей, люди стоять та у приміщенні


  З 06.03 по 10.03.2023 розпочато тиждень іноземних мов та зарубіжної літератури "Ми з України". Вчителем англійської мови Сметанюк О.В. організовано тематичні виставки малюнків учнів 1-4 класів. В освітньому просторі " Я досліджую світ" вчителями іноземних мов Губкою Л.І., Сметанюк О.В. оформлено фотовиставку " Містами України "


1 2 3 ... 26 27 »