Головна » Архів матеріалів

У зв’язку із встановленням в м. Чернівцях «червоної зони» освітній процес  з 19.10 по 23.10.2020  заклади загальної середньої освіти, серед яких Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 40, продовжують організацію роботи у дистанційному режимі за відпрацьованою раніше схемою. Всі розпорядчі документи розміщені у розділах «нормативні документи», «організація освітнього процесу в умовах карантину». З повагою адміністрація.


15 жовтня педагогом-організатором  Веренько І.В. проведено диспут з лідерами учнівського врядування "Ми проти насилля"

Інформація в розділі "Виховна робота"


І заняття Школи удосконалення педагогічної майстерності відбулося 13 жовтня. Більш детальна інформація у розділі "Методична робота"

 


    Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з нашим професійним святом: Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров'я та довголіття. Бажаємо Вам здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам'ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

З повагою адміністрація школи.


Хай літають завжди журавлі,        
Колоски видзвонюють налиті,        
Ми за те, щоб мир був на землі        
Для усіх дітей на цілім світі.        
О.Пархоменко


Шановні друзі. З   21 вересня 2020 року  розпочинається навчання в умовах «помаранчевої» карантинної зони  в приміщеннях школи. Розміщуємо в розділі «нормативні документи» наказ закладу освіти від 18.09.2020 № 131 «Про  організацію  освітнього  процесу в Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 в умовах встановленої «помаранчевої зони»  (викачати із сервера).


16 вересня відбулася чергова онлайн нарада! Розглянуто нагальні питання функціонування закладу освіти в умовах "червоної карантинної зони":  проведення уроків,збереження здоров'я учасників освітнього процесу. Керівництвом закладу дано ряд доручень. 

 


Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято – День фізичної культури і спорту!

 

https://youtu.be/lWXwOQ9wl74

 


У зв’язку із встановленням в м. Чернівцях «червоної зони» освітній процес  з 14.09 по 21.09.2020  заклади загальної середньої та позашкільної освіти міста, серед яких Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 продовжують організацію роботи у дистанційному режимі за відпрацьованою раніше схемою. Всі розпорядчі документи розміщені у розділах «нормативні документи», «організація освітнього процесу в умовах карантину». З повагою адміністрація.


Шановні батьки! Просимо долучитися до електронного опитування батьківської громадськості за допомогою Google-форми. Посилання на опитувальник https://forms.gle/yAmozGypRVsXnv36A) . Дякуємо за співпрацю.


1 2 3 ... 16 17 »