Головна » 2021 » Травень » 08

 У другу неділю травня, коли весна вибухає райдугою кольорів та пахощів, у гості приходить чудове свято — День найдорожчої у житті людини – мами.

Матусі, хай здійсняться ваші задуми і мрії,
Та  головне, щоб ви були щасливі!
 Не сходить хай посмішка з рідного личка,
Радість приносить хай кожна дрібничка!

З Днем матері, любі, ми вас вітаєм,
Та щиро подякуєм вам  за усе,
За ніжність, турботу, кохання безкрає,
За серце велике т
а золоте!


У суботу, 8 травня, в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

У  День пам’яті та примирення ми схиляємо голову перед загиблими та висловлюємо пошану до тих, хто віддав життя за світ без війни. Їхній героїзм і жертовність нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути!