Головна » 2021 » Вересень » 04

Традиційно у вересні в школі проводяться заходи присвячені безпеці дітей на дорозі, адже статистика невтішно констатує, що з року у рік кількість постраждалих у дорожньотранспортних пригодах не зменшується. Отже, питання присвячені вивченню правил дорожнього руху є надзвичайно важливою справою, якій у школі присвятили ряд заходів, в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!»

Розпочалися заходи вже на першовересневому святі, на якому присутній старший інспектор  з особливих доручень відділу зв‘язків з громадськістю управління патрульної  поліції в Чернівецькій області, капітан поліції Ізбор Олександр Валерійович закликав учнів бути обережними на дорозі, а його колега провела змістовну бесіду з учнями 5 класу. 2 вересня працівниками патрульної поліції проведені цікаві бесіди з учнями початкової школи.

Попереду ще багато заходів, адже головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.