Україна здавна славиться своєю гостинністю, багатою і смачною кухнею. Народна кухня – це така ж культурна спадщина, як мова, література, мистецтво, це неоціненний здобуток, яким можна пишатися та не слід забувати. Борщ та пампушки, паляниці й галушки, вареники й ковбаси, печеня й напої з фруктів і меду відомі далеко за межами України. Наша національна кулінарія нараховує сотні рецептів. А хто ж з українців не любить смачно поїсти? І тому, дотримуючись народних рецептів, продовжуючи славну шкільну традицію та на виконання Концепції національно-патріотичного виховання за ініціативи членів учнівської ради «Лідер» 19 жовтня у школі пройшла ярмарка-продаж   «Страви козаків». На це яскраве дійство традиційно завітало багато гостей, і всі прийшли не з порожніми руками, а принесли різноманітні українські страви. Кожен клас презентував свої приготування: пампушки, вареники, узвар, квашену капусту, солоні огірки, начинку млинці, кулешу, деруни та багато іншого. Цей захід не тільки прищеплює любов до української культури та народних традицій, а й виховує любов до праці, почуття національної гідності та гордості за українську націю.

Виручені кошти підуть на благодійність та озеленення внутрішнього двору школи.

На виконання Концепції національно-патріотичного виховання та до Дня козацтва та Дня Захисника України в Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №40 відбулась урочиста посвята в козачата п'ятикласників. Гурт «Козачата» офіційно прийняли до шкільного козацького товариства «Відродження».

Учасники посвяти пройшли усі випробування: продемонстрували свої знання, силу, спритність, витривалість, хоробрість, вміння співати, читати скоромовки, стрибати, готувати українські страви і довели, що гідні носити почесне звання «козачата».

Усі п'ятикласники виголосили клятву, пообіцявши вивчати історію і традиції українського народу, розвивати себе розумово, духовно та фізично заради незалежності та процвітання України.

Підготувала і провела посвяту класний керівник 5 класу Киричук У.І.

На виконання указу президента та з метою вшанування творчої спадщини Т.Г.Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу,виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, 10 жовтня у школі відбувся І етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді, у якому взяли участь 29 учнів 5- 10 класів.

Цей день завжди проходить в нашій школі по-особливому. Із самого ранку в кожному класі панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхаються, всі святково вдягнуті, у всіх чудовий настрій.

За шкільною традицією День вчителя - ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводять старшокласники. Вони спробували себе в ролі вчителів.

В актовій залі дуже хвилювалися учні 9 класу, які підготували свято для вчителів. Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.

Дорогі вчителі!

Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше і всі негаразди минуть. Зі святом вас, міцного здоров’я і багато терпіння, а також любові до своїх маленьких і таких рідних учнів!

Загальношкільні батьківські збори відбулись 25 вересня.Підсумки роботи за минулий рік підвів директор школи Г.М.Куриш.

Учні школи взяли участь  у міських змаганнях з пішохідного туризму.

На виконання Концепції національно-патріотичного виховання, відповідно до плану роботи Чернівецької ЗОШ І – ІІІ  ст. № 40, 27 вересня в школі  відбулася благодійна ярмарка  «Осінні дари рідного краю».

В ній  взяли участь учні  та представники батьківських комітетів. Вихованцями була представлена випічка власного приготування, овочі, фрукти, вирощені вдома.

Під час проведення ярмарку панував доброзичливий, гостинний мікроклімат. Всього вторговано 1700 гривень. Частину коштів буде передано на лікування дітям, іншу – на потреби  воїнам АТО.

Щира подяка батькам, учням та педагогам за активну громадянську позицію.

Нам потрібне мирне небо,

Синє-синє, світле-світле,

Миру нам сьогодні треба!

Сьогодні, 21 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру. Цей день в календарі особливий і дуже потрібний. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців. Вчителі та учні нашої школи також провели низку заходів до цього свята. Актив учнівської ради «Лідер» виготовив паперових голубів миру, кожен клас намалював на асфальті малюнок, у якому відобразив своє бачення Миру. Також учні 2-10-х класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі», організувавши флешмоб на шкільному подвір’ї, щоб показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. В класах проведені години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям».

На базі школи 20 вересня відбулась психологічна майстерня,яку провела психолог школи Грекул Марія Володимирівна

День фізичної культури і спорту — свято України. Відзначається щорічно у другу суботу вересня.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у нашій школі проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту.

День фізкультури і спорту прийшов під гаслом «Щоб успішно розвиватись, треба спортом нам займатись!!!»

« 1 2 ... 8 9 10 11 »