Території обслуговування ЗОШ №40: вул. Коломийська, вул. Корсунська – 19,21, вул. О.Вільшини, 1,2,3,4,5 провул. О.Вільшини, провул. Лінійний, вул. Смоленська – 68 – до кінця (парні), провул. Смоленський, вул. Клубна, провул. Клубний, вул. Осіння, провул. Осінній, 1,2 провул. Осінній, вул.О.Масикевича, 1,2 провул. О.Масикевича, вул. Піщана, 1,2 провул. Піщаний, вул. Староленківська, провул. Староленківський, вул. Героїв Революції, вул. Малицької Костянтини, завул. Малицької Костянтини, Новокиселівська,  вул. Дутки Івана, вул. Борівецька, вул. М.Бідняка, вул. І.Бойка, завул. І.Бойка, провул. Слобідський, вул. Тимощука Бориса, вул. Кантемирів Братів, Карпатська, провул. Карпатський, вул. А.Солов’яненка, вул. О.Довженка, вул. О.Шевчукевича, вул. Леся Курбаса, вул. С.Крушельницької, вул. Галицький шлях – 48 – до кінця (парні) і усі непарні

Благословенна та ясна година,

Коли Буквар бере до рук дитина.

Яка ж оце відповідальна мить!

Нехай Господь дитя благословить…

Ці слова стали девізом свята прощання з Буквариком, яке відбулося 20 квітня 2018 року в 1 класі Чернівецької ЗОШ I-III ступенів №40.

З нагоди свята в актовому залі школи зібралися гості- вчителі, учні, батьки і рідні першокласників. Букварик та казкові герої ввели присутніх у таємничий світ літер, продемонстрували свої знання і вміння. Вірші, казки, загадки, дитячі шкільні пісні та хороводи об'єдналися в цікаве театралізоване дійство. Маленькі школярики склали щирі слова подяки і шани першій книзі-  Букварю! До дітей завітали нові підручники: Читанка та Українська мова.

Це свято – перша сходинка в шкільному житті, яку подолали першокласники із своєю першою вчителькою Воєвідкою Г.В.

З гордістю спостерігали батьки за своїми дітками, які опанували ази грамоти та читання.

Відкритий виховний захід  у 4 класі «Т.Г. Шевченко – великий  син України» проведений класоводом Ковбас Н.І.

Щороку  навесні Великий Кобзар приходить до нас і щороку  новим ,неповторним.Як весна  оновлює природу ,так само поезія Шевченка оновлює  наші душі, закликає бути чесним, милосердним, щиро  любити  свій народ, свою Україну.

12 квітня відбувся ІІІ етап фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» серед закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти області, в якому прийняла участь команда учнівської молоді та педагогів м. Чернівці. Колектив 7 класу Чернівецької ЗОШ №40 (керівник – Верега О.Д.) – ІІ-е місце. Вітаємо!

Учасники:

1. Рязанцева Аліна, 8 кл.
  2. Калинюк Діана,  7 кл.
  3. Верега Наталя,  7 кл.
  4. Коліба Олександр, 7 кл.
  5. Веренько Анастасія, 10 кл.
  6. Медведюк Тарас, 7 кл.
  7. Вінтоник Ольга, 5 кл.

Відповідно до  річного плану роботи методобєднання класних керівників та в рамках місячника екологічного виховання у 5 класі  прведеня година спілкування «Квіти-це посмішки вселенської любові» ( кл.керівник Киричук У.І.).

Мета: ознайомити учнів з різноманіттям квітів у природі, значенням кольорів; виховати любов до природи, бажання дарувати красу оточуючим.

З метою впровадження в практику роботи педагогічного колективу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 40 інноваційних систем та технологій, елементів особистісно-зорієнтованого навчання, поширення досвіду роботи кращих вчителів, ознайомлення із системою роботи педагогів, які атестуються, на виконання річного плану роботи школи та наказу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 40 від 19.01.2018 року «Про проведення у Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 40 фестивалю педагогічної майстерності «Педагогічний вернісаж – 2018» у період з 12 по 23 березня 2018 року проходив фестиваль педагогічної майстерності «Педагогічний вернісаж – 2018».

Шановні колеги! Розміщуємо  матеріали педагогічної ради, яка відбудеться 13.03.2018 в приміщенні актової зали. Початок роботи о 14 год. 45 хв. (матеріали викачати із сервера в розділі "Нормативні документи). З повагою адміністрація.

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
В рамках місячника правоосвітньої та правовиховної роботи, 1 березня до учнів  школи завітала лейтенант поліції   Война А.М.
Під час зустрічі  Альвіна Миколаївна ознайомила  учнів 7-10 класів з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці,з правилами безпечного поводження    в Інтернеті та звернула увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

Шановні колеги! Просимо ознайомитись із   Рішенням 41 сесії VІІ скликання Чернівецької міської ради від 27.10.2017 №932 та змістом Комплексної програми наркополітики міста Чернівців «Спільними зусиллями за здоров’я і безпеку» на 2018-2020 роки. Матеріал розміщено у розділі «Вчителям»

З повагою адміністрація.

Рішення педагогічної ради Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №40 від 15.02.2018 протокол № 2

«Щодо вибору  та замовлення  підручників для учнів 5 класу