Головна » Архів матеріалів

Шановні колеги!  10 січня 2020 року о 14 годині в приміщенні актової зали відбудеться засідання педагогічної ради.  Матеріали педради викачати  із сервера в розділі «Нормативні документи».  З повагою адміністрація.
Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня.


Година спілкування "За честь і славу рідної Землі" 8 клас


Година спілкування "Магія імені" 6 клас


До уваги педагогічних працівників!  26 листопада 2019 року в приміщенні актової зали о 14 год. 45 хв. відбудеться засідання педагогічної ради. Матеріали викачати із сервера в розділі "Нормативні документи".  З повагою  адміністрація закладу освіти.


Ще 6 грудня 1999 р. Генеральна асамблея ООН проголосила Всесвітній тиждень космосу як щорічне свято, яке проводиться у період з 4 по 10 жовтня.

У рамках відзначення Всесвітнього тижня космосу в Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №40 було проведено ряд цікавих заходів, пов’язаних з історією українського космосу і сучасним станом ракетно-космічної галузі. Зокрема, вчителем фізики Данилюк О.І. у 5-7 класах було проведено захід «Таємниці космосу» з розгадуванням кросвордів, загадок, вікторинами, переглядом презентацій; у 8-9 класах було організовано перегляд документального фільму «Подорож на край Всесвіту». Учні 4 класу взяли активну участь у конкурсі малюнків на космічну тематику, а також виконали ряд цікавих проектів (класовод Гончар Х.В.)

Україна, як велика космічна держава, має давні традиції у ракетобудуванні і освоєнні космічного простору – від перших порохових ракет І. Третеського, О. Засядька, середини ХІХ ст., через ідеї реактивних парольоту І. Гешвенда і повітряльоту О. Кибальчича, до всебічно розроблених теорій реактивного руху у космосі О. Шаргея (Кондратюка) і В. Глушко – до радянської ракетно-космічної програми С. Корольова.

Сьогодні важко уявити наше життя без космічних винаходів, які непомітно його роблять більш зручним. Тому дітям було дуже цікаво.

 


Цього року свято до Дня вчителя у нашій школі пройшло незвично і цікаво. Учні створили для вчителів справжній святковий настрій. Кожен вчитель отримав квіти та привітання. Уже з самого ранку у школі панувала атмосфера урочистості: вітання від учнів піднімали настрій, сповнювали серця радістю. Адже професія вчитель – це не тільки букет квітів у день свята, це недоспані ночі, проведені над зошитами, це десятки облич, а за кожним із них – душа, яка потребує особливого підходу і ставлення. Тому на знак подяки учні 9 класу підготували свято, яке розпочалося з поетичних рядків вітання. Були представлені не лише пісенні й танцювальні номери, але й гороскоп та гумористичні сценки з перевдяганням. Стихли останні акорди пісні, свято закінчилося, а так хочеться, щоб воно тривало вічно, щоб учні завжди були такими уважними і вихованими.


3 жовтня у  школі   відбувся  Ярмарок «Страви української кухні». Учні школи опинилися в неповторній атмосфері українського ярмарку. Смачні, запашні українські страви і звичайно ж сам процес торгівлі на ярмарку не залишили байдужими присутніх. Учні мали змогу познайомитись з традиційними українськими стравами, спробувати смачні вареники, галушки, деруни, пампушки,вергуни, куліш з грибами, млинці тощо.Всього вторговано 3882 грн, з яких частина буде перерахована на благодійність,частина –на потреби школи.


« 1 2 ... 9 10 11 12 13 ... 20 21 »