У рамках місячника морально-етичного виховання заступником директора з ВР Губкою Л.І. проведено заняття з елементами  тренінгу "Щастя творити добро" з учнями 9 класу. Мета: допомогти учням усвідомити, що добро потрібне кожній людині; вчити нести добро іншим через добрі справи; сприяти вихованню в них активної життєвої позиції, людяності, чесності, милосердя, доброти.

22 січня, коли Україна святкує День Соборності та Свободи , у школі відбулися урочисті заходи, присвячені цій знаменній даті в історії українського державотворення. Зокрема, учні школи на щотижневій робочій лінійці створили «живий ланцюг» – символ єдності України.

Увага КІР ! Інформація для учнів, батьків, працівників (повна інформація у розділі "Батькам".

18 січня заступником з ВР Губкою Л.І. та класним керівником 10 класу Осипчук І.М. проведений  тренінг "Імідж у нашому житті" для учнів 9-10 класу. Учні вчилися створюати свій імідж, імідж щасливої сім*ї та сучасної школи.

Групи презентували свій клас, підготували презентації про своїх кумирів.

18 січня у школі відбулась пізнавальна програма "Подорож на Мадагаскар" Учні дізнались цікаві факти про екзотичних тварин, побачили дресированого папугу та багато інших рептилій.

12.01.2018 о 10.00 в актовій залі відбулося засідання педагогічної ради. Матеріали педагогічної ради можна викачати із сервера.

Щорічно діти пільгових категорій відвідують цікаві вистави та отримують солодкі подарунки у Будинку культури м.Чернівці.  3 січня на виставі "Зачароване дзеркало" були присутні учні школи разом з вчителями.

Людству багато що можна вибачити, тільки за те, що воно придумало зимові свята, і серед них – Новий рік з чудовим запахом ялинок та мандаринок, мерехтінням свічок, різнобарвним сяйвом гірлянд і з надією, що з останнім дванадцятим ударом годинника здійсняться наші найзаповітніші бажання, що новорічна казка не закінчиться.

Учні, вчителі та батьки нашої школи дружно та радісно відзначили Новорічні свята.
 27 грудня учні 9 класу в дружній обстановці прикрашали ялинку.
28 грудня в нашій школі відбулося Новорічне свято. Учні школи з великим задоволенням відсвяткували зустріч наступаючого Нового року. Новорічна казка на сучасний лад дуже сподобалася, як учням, так і всім присутнім гостям свята. Казкові герої, яких зіграли діти, були неперевершені. Під час новорічного вечора учні 8-10 класів продемонстрували, як вони вміють перевтілюватися в зірок. Їхні новорічні привітання були у вигляді сценок, пародій, танців, пісень. Усі присутні отримали задоволення та новорічний настрій.

« 1 2 ... 11 12 13 14 15 16 »