Головна » Архів матеріалів

Відповідно до плану роботи Чернівецької гімназії N 4 на 2022-2023 н.р. 27.02.2023 року відбулися батьківські збори. Директором гімназії Басарабою Л.В. підведено підсумки роботи за І семестр та окреслено завдання на ІІ семестр 2022-2023 н.р. На зборах виступили старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернівецькій області ДПП

капітан поліції Олександр Ізбор та старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернівецькій області ДПП

капітан поліції Анна Харена. Дякую колегам та батькам за співпрацю

 


Тиждень математики, фізики та інформатики триває.Цікавим та захоплюючим видався показовий урок алгебри у 8 класі, вчитель Іванків Л.К. На уроці представлено факти з Книги рекордів Гінеса, міжпредметні зв'язки. Застосовано сучасні форми та методи роботи в групах, парах, самооцінювання.


     Надзвичайно цікавим захід про досліди з фізики для учнів 5-6 класів, підготовлений вчителем фізики Данилюк О.І. та учнями 8-9 класів. Дякуємо Олександрі Іванівні за вміння зацікавити предметом та велике бажання навчити

На зображенні може бути: 18 людей, люди стоять та у приміщенні


В усі часи філософів,творчих людей хвилювали проблеми духовності,моралі,цінностей,потреб людини.Тому 28.02.23 в Чернівецькій гімназії 4 відбулася показова година спілкування "Формування системи цінностей" (8 клас,кл.кер.Осипчук І.М.) Діти обговорили,які цінності людини вважаються найвищими,з'ясували поняття"сенсу життя та щастя".

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

 


Старший інспектор з особливих доручень відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернівецькій області ДПП капітан поліції Олександр Ізбор, старший інспектор відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Чернівецькій області ДПП капітан поліції Анна Харена провели для учнів 7 та 8 класів онлайн-лекцію про булінг. Учням ще раз нагадали про види булінгу, відповідальність та покарання за здійснення проявів булінгу. Дякуємо за спілкування!


Сьогодні українцям випало складне і відповідальне завдання – зберегти українську мову, українську державність і націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок. Адже «мова – це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекаємо її».   
     З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який відзначається щорічно 21 лютого, у Чернівецькій гімназії № 4 була проведена мовознавча гра «Що?  Де? Коли?  (вчитель української мови та літератури Костащук Г.І.). Учні 7 класу мали змогу продемонструвати свої знання та вкотре переконатися в тому, що укранська мова – найбагатша та наймилозвучніша, що ми – велика і непереможна нація, а наша мова – то велика зброя, яка наближає нас до ПЕРЕМОГИ. У   3 класі (вчитель Руснак О.В.) було проведено конкурс читців віршів про мову.


   У рамках тижня математики, фізики та інформатики, було проведено бінарний урок (вчителями Веренько І. В. та Найда Т.О.) у 4 класі з інформатики та «Я досліджую світ» на тему: «Текстовий редактор MS WORD та графічний PAINT» На які корисні копалини багата українська земля?.   На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, люди сидять та у приміщенніНа зображенні може бути: 1 особа та стоїть

 

 


    У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв страшних подій лютого 2014 року в Україні, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у гімназії організовувано тематичні заходи: тематичні книжкові виставки, класні години, єдиний урок,тиха акція тощо. У знак скорботи хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Проведення таких заходів дає змогу кожному підлітку усвідомити наскільки страшними були події того часу, збагатити свої знання про ті буремні дні, про Євромайдан та його причини, про Героїв Небесної Сотні.


16 лютого в рамках Тижня фізичної кудьтури та здорового способу життя проведено змагання з волейболу між учнями 8 та 9 класів (вчитель Губка А.А.). Вітаємо переможців-учнів 9 класу!


16 лютого в рамках Тижня фізичної кудьтури та здорового способу життя проведено Олімпійський урок з учнями 6 класу (вчитель Губка А.А.). Учні ознайомилися з олімпійськими символами, історією розвитку олімпійських ігор, змагалися в різних естафетах. Було повчально та весело!


« 1 2 3 4 ... 26 27 »