Головна » Архів матеріалів

День вишиванки - це чудове свято, яке дає чудовий привід в етнічному одязі відчути народну єдність, долучившись до безсмертних традицій наших пращурів. Саме тому весь педагогічний та учнівський колективи нашої школи долучилися до Акції «Одягни вишиванку».

 

 

 


10 травня у школі відбувся благодійний ярмарок до Дня Матері. На великих перервах шкільний дворик  нагадував велетенський вулик. Кожен клас приготував особливі смаколики – домашню випічку, тістечка, також сувеніри та квіти для матусь. Деякі класи підійшли особливо креативно і ще й цікаво оформили свій стіл. Такі заходи у нашій школі вже стали традиційними. В цьому році  виручено 2700  гривень. Наші учні, долучаючись до таких заходів, відчувають, що роблять щось потрібне і корисне, формують у собі активну громадянську позицію людей, небайдужих до потреб та проблем інших.


Шановні батьки майбутніх першокласників!                                                

Адміністрація Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 проводить реєстрацію учнів, які у 2019/2020 н.р. будуть навчатися в першому класі.

Запис проводиться щоденно з 9 до 13 години в кабінеті заступника директора з навчально-виховної роботи.

При реєстрації батькам необхідно мати:

  • свідоцтво про народження дитини (оригінал);
  • документи що засвідчують реєстрацію батьків та дитини за територією обслуговування школи (оригінали).                       Зарахування учнів відбудеться  31.05.2019. Додаткова інформація у розділі "Набір у 1 клас"

З повагою адміністрація


Шановні колеги. 04.03.2019 о 14 год. 45 хв. в приміщенні актової зали відбудеться засідання педагогічної ради. Матеріали педради викачати із сервера в розділі "Нормативні документи".

 З повагою адміністрація школи.


Поліцейські ювенальної превенції Садгірського ВП спільно з учнями та педагогічним колективом ЗОШ № 40 м.Чернівці провели спільний лекторій, де розглянули алгоритм співпраці та партнерських відносин.


 


На виконання листа Управління освіти Чернівецької міської ради від 13.02.2019 № 01-34/328, Про рекомендації щодо реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2019 році, 21 лютого у Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено єдиний урок " Стоп, булінг".


З метою  вшанування  Героїв Небесної Сотні учні  школи  18.02.2019 об 11 годині долучились до проведення Всеукраїнської тихої акції «Ангели пам'яті».

Акція присвячена пам'яті розстрілам Героїв Небесної Сотні, які розпочалися 18 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у м. Києві. Учні виготовили паперових ангелів як символ розстріляних мирних людей і нашої пам'яті про їхній подвиг. 


Шановні учасники освітнього процесу: учні, батьки, педагогічні та інші працівники Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. №40!

19 січня 2019 року набув чинності Закон України від 18.12.2019 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)». Адміністрація закладу освіти розміщує на інформаційному сайті школи в розділі «Виховна робота» для ознайомлення та керівництва в роботі вищевказаний Закон, наказ та План заходів Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 щодо запобіганню булінгу серед учнів школи на 2019 рік. 

З повагою керівництво школиДобірка корисної інформації.

 У зв’язку із введенням карантину пропонуємо батькам добірку корисної інформації.

Про відповідальність та обов’язки дітей під час карантину можна дізнатися, перейшовши за посиланням: https://pedpresa.ua/147459-karantyn-u-shkolah-dity-sami-vdoma-vidpovidalnist-i-obov-yazky.html.

Поки школярі знаходяться на додаткових канікулах, вони все ж можуть захворіти. Про те, як захистити свою дитину від грипу та ГРВІ дізнайтеся за посиланням: https://espreso.tv/article/2016/01/19/yak_zakhystyty_dytynu_vid_grypu_pid_chas_karantynu.

Що можна запропонувати дитині для організації змістовного дозвілля під час карантину:

1.Читання цікавих книжок.

Для цього можна скористатися списком літератури, що пропонує школа, а можна його скласти разом з дитиною. Пропонуємо твори, які можуть зацікавити Ваших дітей:

В. Нестайко: «Тореадори…» (в сучасному перевиданні) та цикл про Лісову школу.

Т. Щербаченко «Як не заблукати в павутині».

В. Рутківський «Джури козака Швайки», «Джури-характерники».

Г. Ткачук «Вечірні крамниці вулиці Волоської».

Люсі-Мод Монтгомері, «Енн із Зелених Дахів», «Енн із Ейвонлі», «Енн із Острова Принца Едворда», «Енн із Шелестких Тополь» та інші.

2. Ведення читацького записника.

Важливо використовувати при цьому творчий підхід: ілюструвати події чи зображувати героїв твору; придумувати власну кінцівку чи змінювати сюжет …

4. Ведення власного щоденника,

що сприятиме розвитку пам’яті, вмінню чітко, змістовно висловлюватись та рефлексувати.

5. Створення власного лепбука, книжки.

https://uk.etcetera.media/lepbuk-yak-zrobiti-svoyimi-rukami-i-de-skachati-shabloni.html

6. Творчі заняття (аплікації, вишивки, виготовлення ляльок-мотанок, вироби з паперу, тканини, глини).

7. Колаж бажань з вирізок старих журналів.

8.Цікаві сайти для розвитку дітей.

http://abetka.ukrlife.org дитяча сторінка для маленьких українців: абетки, казки, усмішки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки.

http://kazkar.at.ua дитячий сайт: читання слухання улюблених казок. http://kazkar.info/

http://www.soroka-vorona.info сайт для дітей та батьків: для виховання та розвитку дітей.

9. Дитячий освітній портал для інтерактивного навчання дітей за допомогою цікавих ігрових завдань та задач: Вчи.юа https://vchy.com.ua/

10. Настільні ігри, цікаві задачі, кросворди, інтелектуальні змагання.

11. Ну і звичайно – Ваше безпосереднє спілкування з дитиною.

Не хворійте!

Бажаємо здоров’я Вам і Вашим дітям!


15-16 січня 2019 року під патронатом Державної служби якості освіти України відбувся тренінг для освітніх експертів з питань оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів під час їх сертифікації. На тренінг запрошені представники Міністерства освіти і науки України, Державної служби якості освіти України, Всеукраїнського фонду «Крок за кроком», Британської Ради в Україні, педагогічні та науково-педагогічні працівники. 
Під час відкриття тренінгу виступила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, яка відзначила, що завдяки курсу його учасники дізнаються, як правильно використовувати різні інструменти сертифікації педагогічних працівників початкової школи, оцінювати, здійснювати їх правовий захист.
Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак презентував методику експертного оцінювання професійних компетентностей сертифікації, що розроблена з метою об’єктивного вивчення практичного досвіду експертами.
Тренери Британської Ради в Україні (Георгій Куриш, Олена Молодек, Тетяна Декшна, Мирослава Лобойко) провели тренінг та презентували окремі розділи Рамки безперервного професійного розвитку вчителів.
За наслідками роботи сформовано проект Методики експертного оцінювання професійних компетентностей учасників сертифікації та розміщено на сайті ДСЯО (http://sqe.gov.ua ) для громадського обговорення.


« 1 2 3 4 ... 10 11 »