Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання, Адміністрація школи подякувала вчителям за самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які вони віддавали вихованцям.

27 травня у  стінах Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  №40  відбулася довгоочікувана подія .Наймолодші учні  школи прощалися з першою книгою, яка навчила читати.

Свято «Прощавай  Букварику»,провів класний керівник 1 класу  Руснак О.В.

До уваги учасників освітнього процесу.

В понеділок, 31.05.2021 року об 11 годині, в приміщенні актової зали відбудеться зустріч з кандидатом на вакантну посаду з 01.07.2021 року директора Чернівецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів № 40 Чернівецької міської ради. Запрошуються всі бажаючі.

З повагою керівництво закладу освіти.

20 травня у Чернівецькій ЗОШ І- ІІІ ст. №40 відбувся флешмоб до Дня вишиванки. Класним керівником 5 класу Костащук Г.І. проведено Посвяту у козачата.

Встає над світом щире сонце вранці,

І землю гріє променем ясним.

А ми йдемо по світу у вишиванці

Ми – українці!  І горді цим!

У другу неділю травня, коли весна вибухає райдугою кольорів та пахощів, у гості приходить чудове свято — День найдорожчої у житті людини – мами.

Матусі, хай здійсняться ваші задуми і мрії,
Та  головне, щоб ви були щасливі!
 Не сходить хай посмішка з рідного личка,
Радість приносить хай кожна дрібничка!

З Днем матері, любі, ми вас вітаєм,
Та щиро подякуєм вам  за усе,
За ніжність, турботу, кохання безкрає,
За серце велике т
а золоте!

У суботу, 8 травня, в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірвано насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй, чоловікам і жінкам, воїнам і мирному населенню – усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни. Тим, хто загинув на її фронтах, в окопах і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

У  День пам’яті та примирення ми схиляємо голову перед загиблими та висловлюємо пошану до тих, хто віддав життя за світ без війни. Їхній героїзм і жертовність нагадують про те, як легко втратити мир і як важко його повернути!

Чернівецький міський голова, відповідно до рішення міської ради від  30.03.2021 року №152, оголошує  проведення конкурсу на посади директорів закладів загальної середньої освіти (деталі нижче або викачати із сервера в розділі "Вакансії".

Шановні друзі! З 5 травня 2021 року  розпочинається навчання  в приміщеннях школи в режимі офлайн для учнів 1-9 класів.  Розміщуємо в розділі «нормативні документи» наказ  від 26.04.2021 № 67 «Про  організацію  освітнього  процесу в Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 з урахуванням карантинних обмежень»    (викачати із сервера).

З повагою адміністрація.

35 років пройшло після аварії на Чорнобильській АЕС

1986р в ніч на 26 квітня жахлива трагедія світового масштабу на Чорнобильській АЕС зробила міста Чорнобиль і Прип'ять безлюдним.

ШАНА ТИМ ГЕРОЯМ, які поклали життя ліквідовуючи наслідки! Ми не маємо права забути...

Цей дощ - як душ. Цей день такий ласкавий.

Сади цвітуть. В березах бродить сік.

Це солов"їна опера, Ла Скала!

Чорнобиль. Зона. Двадцять перший вік.

Тут по дворах стоїть бузкова повінь.

Тут ті бузки проламують тини.

Тут щука йде, немов підводний човен,

І прилітають гуси щовесни.

Але кленочки проросли крізь ганки.

Жив-був народ над Прип"яттю - і зник.

В Рудому лісі виросли поганки,

і ходить Смерть, єдиний тут грибник.

Ліна Костенко

Години спілкування у 1-9 класах до 35-х роковин Чорнобильської трагедії.

22 квітня відбулося засідання педагогічної ради! Розглянуто питання щодо форми організації освітнього процесу. Ухвалено: з 26 по 30 квітня продовжити освітній процес для учнів 1- 9 класів в дистанційній формі. Підстава - низький температурний режим (температура в коридорах 11, класних приміщеннях 12 градусів).

« 1 2 3 4 ... 21 22 »