Головна » Архів матеріалів

    Щорічно діти пільгових категорій відвідують цікаві вистави та отримують солодкі подарунки у Будинку культури м.Чернівці.  3 січня на виставі "Зачароване дзеркало" були присутні учні школи разом з вчителями.


  Людству багато що можна вибачити, тільки за те, що воно придумало зимові свята, і серед них – Новий рік з чудовим запахом ялинок та мандаринок, мерехтінням свічок, різнобарвним сяйвом гірлянд і з надією, що з останнім дванадцятим ударом годинника здійсняться наші найзаповітніші бажання, що новорічна казка не закінчиться.

Учні, вчителі та батьки нашої школи дружно та радісно відзначили Новорічні свята.
 27 грудня учні 9 класу в дружній обстановці прикрашали ялинку. 
28 грудня в нашій школі відбулося Новорічне свято. Учні школи з великим задоволенням відсвяткували зустріч наступаючого Нового року. Новорічна казка на сучасний лад дуже сподобалася, як учням, так і всім присутнім гостям свята. Казкові герої, яких зіграли діти, були неперевершені. Під час новорічного вечора учні 8-10 класів продемонстрували, як вони вміють перевтілюватися в зірок. Їхні новорічні привітання були у вигляді сценок, пародій, танців, пісень. Усі присутні отримали задоволення та новорічний настрій.


      8 грудня 2017 року директор Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 40

Куриш Ю.М. взяв участь у засіданні творчої групи з питань розроблення концептуальних засад сертифікації вчителів, яке відбулось під керівництвом заступника Міністра П.К. Хобзея в залі засідань колегії МОНУ.

На І етапі роботи розглядалися питання щодо:

  • визначення установ, які проводитимуть сертифікацію;
  • строки проведення сертифікації протягом року (безперервний процес, один раз на рік, інші варіанти);
  • методи і критерії оцінювання професійних компетенцій педагогічного працівника: І етап – тестування (педагогіка, психологія, фаховий напрям);

ІІ етап – вивчення результатів самооцінювання та практичного досвіду роботи педагогічного працівника, форми оцінювання професійного рівня кандидата на отримання сертифіката;

  • вимоги до рівня освіти та стажу роботи педагогічних працівників;
  • порядок розгляду апеляцій претендентів на отримання сертифікатів за результатами І та ІІ етапів, чи доцільно передбачати органи які розглядатимуть апеляції.

Кожен учасник творчої групи висловив свою позицію та практичне втілення питань що розглядалися. Секретаріат узагальнить пропозиції та представить документ для обговорення на наступному засіданні в третій декаді грудня цього року.


Кожен, навіть найменший, подарунок насправді великий, якщо він зроблений з любов’ю.

8 грудня у школі відбулося засідання метотоб'єднання класних керівників. учні 10 класу разом з класним керівником Осипчук І.М. провели годину спілкування "Мистецтво дарувати подарунки",метою якої було:- ознайомити учнів з правилами етикету щодо подарунків, їх вибору та оформлення; 
- сформувати вміння ввічливо приймати подарунки незалежно від, того сподобався він вам чи ні; 
- виховувати повагу, ввічливість, доброзичливість, вдячність, тактовність, щирість у спілкуванні з іншими, естетичні смаки. 

У житті є багато можливостей приносити радість людям, які нас оточують. І робити це треба не тільки у свята, але і в будні, що заповнюють наше життя. Невеликий знак уваги і в найнапруженіший день у вас з’явиться святковий настрій. Квіти, улюблені ласощі, книги – все може принести радість. Але бажання і вміння дарувати й пригощати треба виховувати в собі ще з дитинства. 

Такі гарні слова, пісні, жартівливі сценки підготували учні 10 класу. Дякуємо за  приємно проведений час!На виконання наказу управління освіти №479 від 20.11.2017 р. «Про проведення «Тижня безпеки дитини» у закладах освіти Чернівецької міської ради»,наказу по школі №166 від 24.11.2017 «Про проведення «Тижня безпеки дитини» у Чернівецькій ЗОШ №40» та з метою попередження нещасних випадків з працівниками, учнями та вихованцями під час навчально-виховного процесу, травмування у побуті , з метою удосконалення теоретичних знань та практичних навичок педагогів з формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки та захисту життя, у школі проведено «Тиждень безпеки дитини», як форми систематизації знань дітей про безпечне довкілля.

Завдання дорослих, вихователів і батьків – користуючись природною допитливістю дітей, навчити правил поведінки, не забороняти або приховувати небезпечні предмети і речі, а вести ґрунтовну, цікаву, пояснювальну роботу.

Кожного дня були заплановані заходи на певну тематику:

27.11.2017 Правила поведінки під час навчально-виховного процесу

28.11.2017 Правила поведінки на воді та льоду. Сезонні ризики виникнення побутового травматизму

29.11.2017 Безпека на дорозі – безпека життя

30.11.2017 Пожежна безпека. Радіаційна безпека, дії у разі надзвичайних ситуацій природного і техногенного характеру

01.12.2017 День навчання: надання першої (долікарської) допомоги

Протягом тижня вчителі проводили бесіди на теми правил поведінки під час різних природних явищ; при виникненні пожежі; при зустрічі з дикими та свійськими тваринами; під час подорожі до лісу; поїздок на транспорті; поведінки на льоду; про поведінку під час виникнення надзвичайних ситуацій; переглянули відео про техніку безпеки у побуті; відбулась зустріч з працівником поліції.

Заступник директора з ВР Губка Л.І.


На виконання Указу Президента України від 13.11.14 року № 872 «Про відзначення 21 листопада Дня Гідності та Свободи» , з метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників та вшанування мужності й хоробрості борців за незалежність УКРАЇНИ у школі відбулася низка заходів до Дня Гідності та Свободи. В усіх класах були проведені години спілкування, бесіди, зустрічі. У шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку літератури. Відбулася акція «Запали свічку памяті». Для учнів 7-9 класів продемонстрували фільм про події на Майдані «Зима, що нас змінила».

21 листопада 2017 в актовій залі проведено захід -– на честь двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року), які назавжди змінили подальший хід розвитку подій в нашій країні - «День Гідності та Свободи» . Урочистий захід патріотичного спрямування розпочала заступник директора з виховної роботи Губка Л.І. Серед глядачів були учителі та учні 5-10 класів. Присутні побачили відео «Євромайдан», пройнялись віршами, які підготували учні 9 класу та схилили низько голови перед пам'яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний час та вшанували хвилиною мовчання пам'ять Герої Небесної Сотні. Такі заходи назавжди залишаться у пам'яті дітей і стануть справжніми уроками життя.


7 листопада відділом поліції проведена бесіда з учнями старших класів про правила поводження з вибухонебезпечними предметами.


На базі школи проведено засідання Школи молодого вчителя початкових класів на тему: «Сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу в початковій школі» (Косован Оксана Корніївна, методист ММЦ) Молоді спеціалісти шкіл міста були присутні на демонстраційному уроці літературного читання в 4 класі «Життя і творчість Ліни Костенко. Краса і почуття» (вчитель Ковбас Н.І.).

Екскурсію до українознавчої світлиці підготували учениці 10 класу Басараба К.,Веренько А.

Також цікаво пройшло Свято-зустріч з майбутніми першокласниками «Школа радо зустрічає малюків» (Гуменюк А.О.,Воєвідка Г.В.,Горлова А.В.)

Майстер-клас «Лепбук – нова форма навчальної діяльності для розвитку пізнавальної активності молодших школярів» провела Косар Оксана Вячеславівна,учитель початкових класів СЗОШ№6


« 1 2 ... 20 21 22 23 24 »