Головна » Архів матеріалів

7 листопада відділом поліції проведена бесіда з учнями старших класів про правила поводження з вибухонебезпечними предметами.


На базі школи проведено засідання Школи молодого вчителя початкових класів на тему: «Сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу в початковій школі» (Косован Оксана Корніївна, методист ММЦ) Молоді спеціалісти шкіл міста були присутні на демонстраційному уроці літературного читання в 4 класі «Життя і творчість Ліни Костенко. Краса і почуття» (вчитель Ковбас Н.І.).

Екскурсію до українознавчої світлиці підготували учениці 10 класу Басараба К.,Веренько А.

Також цікаво пройшло Свято-зустріч з майбутніми першокласниками «Школа радо зустрічає малюків» (Гуменюк А.О.,Воєвідка Г.В.,Горлова А.В.)

Майстер-клас «Лепбук – нова форма навчальної діяльності для розвитку пізнавальної активності молодших школярів» провела Косар Оксана Вячеславівна,учитель початкових класів СЗОШ№6


Шановні батьки! Звертаємо увагу на проведенні з  дітьми бесід  щодо дотримання  ними основних правил безпечної поведінки.    З повагою адміністрація.


19-20 жовтня у школі було проведено організоване прибирання прилеглої території, впорядковувати яку згуртовано вийшли учителі й учні. Старшокласники загрібали листя та перекопували клумби, школярі ж середніх класів підмітали подвір`я школи. Приємно насолоджуватись осіннім краєвидом,барвистим листям дерев та наводити лад у рідному закладі, куди поспішаємо щоранку із задоволенням.

 


Україна здавна славиться своєю гостинністю, багатою і смачною кухнею. Народна кухня – це така ж культурна спадщина, як мова, література, мистецтво, це неоціненний здобуток, яким можна пишатися та не слід забувати. Борщ та пампушки, паляниці й галушки, вареники й ковбаси, печеня й напої з фруктів і меду відомі далеко за межами України. Наша національна кулінарія нараховує сотні рецептів. А хто ж з українців не любить смачно поїсти? І тому, дотримуючись народних рецептів, продовжуючи славну шкільну традицію та на виконання Концепції національно-патріотичного виховання за ініціативи членів учнівської ради «Лідер» 19 жовтня у школі пройшла ярмарка-продаж   «Страви козаків». На це яскраве дійство традиційно завітало багато гостей, і всі прийшли не з порожніми руками, а принесли різноманітні українські страви. Кожен клас презентував свої приготування: пампушки, вареники, узвар, квашену капусту, солоні огірки, начинку млинці, кулешу, деруни та багато іншого. Цей захід не тільки прищеплює любов до української культури та народних традицій, а й виховує любов до праці, почуття національної гідності та гордості за українську націю.

Виручені кошти підуть на благодійність та озеленення внутрішнього двору школи.


На виконання Концепції національно-патріотичного виховання та до Дня козацтва та Дня Захисника України в Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. №40 відбулась урочиста посвята в козачата п'ятикласників. Гурт «Козачата» офіційно прийняли до шкільного козацького товариства «Відродження».

Учасники посвяти пройшли усі випробування: продемонстрували свої знання, силу, спритність, витривалість, хоробрість, вміння співати, читати скоромовки, стрибати, готувати українські страви і довели, що гідні носити почесне звання «козачата».

Усі п'ятикласники виголосили клятву, пообіцявши вивчати історію і традиції українського народу, розвивати себе розумово, духовно та фізично заради незалежності та процвітання України.

Підготувала і провела посвяту класний керівник 5 класу Киричук У.І.


На виконання указу президента та з метою вшанування творчої спадщини Т.Г.Шевченка, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу,виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу, 10 жовтня у школі відбувся І етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді, у якому взяли участь 29 учнів 5- 10 класів.


Цей день завжди проходить в нашій школі по-особливому. Із самого ранку в кожному класі панує особлива святкова атмосфера, в коридорах гамірно, всі посміхаються, всі святково вдягнуті, у всіх чудовий настрій.

 

За шкільною традицією День вчителя - ще й день учнівського самоврядування, тому уроки в школі проводять старшокласники. Вони спробували себе в ролі вчителів.

В актовій залі дуже хвилювалися учні 9 класу, які підготували свято для вчителів. Багато пісень, танців, жартів та кумедних сценок змушували глядачів у залі посміхатися і гучно аплодувати.

Дорогі вчителі!

Нехай гарний настрій, який подарували учні вам у цей святковий день залишиться з вами на весь навчальний рік. Посміхайтеся частіше і всі негаразди минуть. Зі святом вас, міцного здоров’я і багато терпіння, а також любові до своїх маленьких і таких рідних учнів!


Загальношкільні батьківські збори відбулись 25 вересня.Підсумки роботи за минулий рік підвів директор школи Г.М.Куриш.


« 1 2 ... 24 25 26 27 »