Головна » Архів матеріалів

Учні школи взяли участь  у міських змаганнях з пішохідного туризму.


На виконання Концепції національно-патріотичного виховання, відповідно до плану роботи Чернівецької ЗОШ І – ІІІ  ст. № 40, 27 вересня в школі  відбулася благодійна ярмарка  «Осінні дари рідного краю».

 В ній  взяли участь учні  та представники батьківських комітетів. Вихованцями була представлена випічка власного приготування, овочі, фрукти, вирощені вдома.

Під час проведення ярмарку панував доброзичливий, гостинний мікроклімат. Всього вторговано 1700 гривень. Частину коштів буде передано на лікування дітям, іншу – на потреби  воїнам АТО.

Щира подяка батькам, учням та педагогам за активну громадянську позицію.

 

 


Нам потрібне мирне небо,

Синє-синє, світле-світле,

Миру нам сьогодні треба!

Сьогодні, 21 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру. Цей день в календарі особливий і дуже потрібний. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців. Вчителі та учні нашої школи також провели низку заходів до цього свята. Актив учнівської ради «Лідер» виготовив паперових голубів миру, кожен клас намалював на асфальті малюнок, у якому відобразив своє бачення Миру. Також учні 2-10-х класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі», організувавши флешмоб на шкільному подвір’ї, щоб показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. В класах проведені години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям».

 


На базі школи 20 вересня відбулась психологічна майстерня,яку провела психолог школи Грекул Марія Володимирівна


День фізичної культури і спорту — свято України. Відзначається щорічно у другу суботу вересня.

Всім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією стало у нашій школі проведення тижня фізичної культури і спорту, присвяченого Дню фізкультури та спорту.

День фізкультури і спорту прийшов під гаслом «Щоб успішно розвиватись, треба спортом нам займатись!!!»

 


 

Чернівецька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів № 40
Вул. Осіння, 48
Тел. 52-94-37
В школі навчається 170 учнів.


« 1 2 ... 25 26 27