День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні».

Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Увага. Освітній процес з 19.02.2021 року для учнів 1-9 класів буде здійснено в умовах дистанційного навчання. Деталі в розділі «Нормативні документи». Розклад уроків і завдання для опрацювання розміщені в розділі "Організація освітнього процесу в умовах карантину"  З повагою адміністрація.

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
В рамках місячника правоосвітньої та правовиховної роботи, 10 лютого до учнів  школи завітав ст.лейтенант поліції   Заришняк П.В. Під час зустрічі   Павло Васильович  ознайомив  учнів 5-9 класів з правилами поводження у громадських місцях, у школі, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці,з правилами безпечного поводження    в Інтернеті та звернув увагу на булінг та  відповідальність  учнів та їх батьків.

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Адміністрація Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 з 01 березня 2021 року розпочне реєстрацію учнів, які у 2021/2022  н.р. будуть навчатися в першому класі. Заяви будуть прийматися через портал «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти» за посиланням https://school.isuo.org/, дотримуючись інструкцій https://school.isuo.org/contact або через електронну пошту закладу освіти cvznz-40@meta.ua. У разі, якщо  батьки не мають можливості зареєструватися та подати заяву та документи онлайн визначено для них п’ятницю з 14 год. 30 хв до 17 год. днем прийому заяв з дотриманням протиепідемічних заходів у кабінеті заступника директора.

Про терміни організаційних зборів буде повідомлено до 24.02.2021. При реєстрації батькам необхідно мати:

• свідоцтво про народження дитини (оригінал);
  • документи що засвідчують реєстрацію батьків та дитини за територією обслуговування школи (оригінали). Зарахування учнів відбудеться  31.05.2021.  Надалі вся інформація для батьків майбутніх першокласників буде розмішена на інформаційному сайті школи в розділі «Набір у 1 клас) за посиланням http://school40.ucoz.ua/load/menju_sajta/nabir_u_1_klas/34

З повагою адміністрація.

Очне навчання в школах відновили з 25 січня. Тому МОЗ нагадало учням про важливість:
▪️частого миття рук;
▪️носіння маски в громадських місцях;
▪️дотримання фізичного дистанціювання за межами класу.

Заборону на відвідування шкіл можуть ввести якщо:
- на самоізоляції будуть перебувати більш ніж 50% учнів або персоналу школи;
- буде перевищено епідемпоріг захворюваності на грип та грипоподібні захворювання.

Що варто робити дітям, аби не заразитися на грип:
▪️уникайте контакту з особами, що мають прояви грипозної інфекції;
▪️обмежте відвідування місць великого скупчення людей;
▪️часто провітрюйте приміщення;
▪️часто мийте руки з милом;
▪️не торкайтеся очей, носа, рота немитими руками;
▪️уникати тілесних дотиків;
▪️прикривайте ніс і рот під час чхання або кашлю одноразовою серветкою, яку зразу  потрібно викинути;
▪️від людини з симптомами грипу  необхідно триматися на відстані не менше 2 м.

Увага. Освітній процес з 25.01.2021 для учнів 1-9 класів буде здійснено в умовах очного навчання. Деталі в розділі «Нормативні документи». З повагою адміністрація.

15.01.2021 о 14 годині відбулося засідання педагогічної ради. Всі матеріали розміщені в розділі "Нормативні документи.". З повагою керівництво закладу освіти.

Увага. Освітній процес з 11.01 по 22.01.2021 року для учнів 1-9 класів буде здійснено в умовах дистанційного навчання. Деталі в розділі «Нормативні документи». Розклад уроків і завдання для опрацювання розміщені в розділі "Організація освітнього процесу в умовах карантину"  З повагою адміністрація.

« 1 2 3 4 5 ... 20 21 »