Головна » Архів матеріалів

Онлайн нарада відбулась 7 квітня


26 березня відбулась виробнича онлайн нарада! Розглянуто питання подальшого навчання в умовах карантину, набір учнів до 1 класу, ведення шкільної документації, підсумки виконання плану роботи школи за березень 2021 року, дотримання чинного законодавства щодо благодійних внесків, співпраця з батьківськими комітетами класів тощо


Онлайн - опитування з метою оцінки наявної ситуації й масштабів прогалин у галузі кібербезпеки, проблем конфіденційності персональних даних на сайтах закладів освіти та їхніх сторінках у соціальних мережах


У зв’язку із встановленням в м. Чернівцях «червоної зони» освітній процес  в Чернівецькій  ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 з 10 березня 2021 року буде  продовжено у дистанційному режимі за відпрацьованою раніше схемою. При надходженні нової нормативної бази від органів виконавчої влади адміністрація закладу освіти миттєво буде приймати рішення щодо організації освітнього процесу. Всі розпорядчі документи будуть розміщені у розділах «нормативні документи», «організація освітнього процесу в умовах карантину». З повагою адміністрація.


Сьогодні вшановуємо 207-му річницю з Дня народження великого українського поета і художника Тараса Григоровича Шевченка.
Кобзар є символом нашої держави, її правди, її тернистого шляху і жаги до незалежності.
Його творчість – це джерело пізнання і натхнення для всіх, чиє серце належить Україні, а його безцінні настанови - спадок для нащадків.
Тому бережімо нашу національну спадщину, передаваймо із покоління в покоління той вогонь любові до Батьківщини, який запалив митець своїми безсмертними творами! 


02.03.2021 о 14 годині відбулося засідання педагогічної ради. Всі матеріали можна  викачати із сервера в розділі "Нормативні документи".Педрада відбулася за змішаною формою (онлайн, офлайн).    День пам'яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні».

    Цього дня вшановуємо пам’ять про тих громадян, завдяки яким змінено перебіг історії нашої держави. Більшість із них віддали своє життя під час подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), інші загинули пізніше – у березні та квітні 2014 року, захищаючи ідеали демократії, обстоюючи права та свободи людини, європейське майбутнє України.


Увага. Освітній процес з 19.02.2021 року для учнів 1-9 класів буде здійснено в умовах дистанційного навчання. Деталі в розділі «Нормативні документи». Розклад уроків і завдання для опрацювання розміщені в розділі "Організація освітнього процесу в умовах карантину"  З повагою адміністрація.


Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
В рамках місячника правоосвітньої та правовиховної роботи, 10 лютого до учнів  школи завітав ст.лейтенант поліції   Заришняк П.В. Під час зустрічі   Павло Васильович  ознайомив  учнів 5-9 класів з правилами поводження у громадських місцях, у школі, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці,з правилами безпечного поводження    в Інтернеті та звернув увагу на булінг та  відповідальність  учнів та їх батьків.


« 1 2 3 4 5 ... 21 22 »