Головна » Архів матеріалів

Традиційно у вересні в школі проводяться заходи присвячені безпеці дітей на дорозі, адже статистика невтішно констатує, що з року у рік кількість постраждалих у дорожньотранспортних пригодах не зменшується. Отже, питання присвячені вивченню правил дорожнього руху є надзвичайно важливою справою, якій у школі присвятили ряд заходів, в рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!»

Розпочалися заходи вже на першовересневому святі, на якому присутній старший інспектор  з особливих доручень відділу зв‘язків з громадськістю управління патрульної  поліції в Чернівецькій області, капітан поліції Ізбор Олександр Валерійович закликав учнів бути обережними на дорозі, а його колега провела змістовну бесіду з учнями 5 класу. 2 вересня працівниками патрульної поліції проведені цікаві бесіди з учнями початкової школи.

Попереду ще багато заходів, адже головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.


    День знань — це особливий урочистий і зворушливий день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нових відкриттів і вражень вам у новому навчальному році!


Матеріали серпневої педагогічної ради розміщено у розділі "Нормативні документи"


27.08.2021. з майбутніми першокласниками Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів N40 було організовано і проведено психологічний тренінг "Морська подорож в Країну Знань". Діти стали активними учасниками подорожі. В цікавій формі познайомилися з однокласниками та вчителями. Захоплююче розповідали про свої улюблені справи, щиро висловлювали побажання один одному. Всім сподобалось...
Діткам дякую за активність, батькам - за розуміння та підтримку, вчителям- колегам - за творчу співпрацю!


З Днем Незалежності ми вас вітаємо!
Україну любити щиро бажаємо!
З Богом долати усі негаразди,
Свою волю нікому не дати украсти.
Українську історію бережно знати,
Українську гідність не дати топтати,
Прадідів-козаків тихо шанувати,
Мову, сім'ю, церкву свою захищати.
В Новий День народження нашої Неньки
Бажаємо щастя й достатку рідненькій!
Щоб усі її діти із цілого світу
Повернулись додому жити довіку.


 
До уваги учасників освітнього процесу. 31 травня поточного року в приміщенні актової зали відбулась  зустріч трудового колективу з кандидатом на посаду директора Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 Басарабою Ларисою Василівною. Лариса Василівна представила своє бачення розвитку закладу освіти, представила Перспективний план  розвитку  школи на 2021-2026 роки.  Бажаємо успіхів у конкурсних випробуваннях.


Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання, Адміністрація школи подякувала вчителям за самовідда­ну працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які вони віддавали вихованцям.


 27 травня у  стінах Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  №40  відбулася довгоочікувана подія .Наймолодші учні  школи прощалися з першою книгою, яка навчила читати.

 Свято «Прощавай  Букварику»,провів класний керівник 1 класу  Руснак О.В.


« 1 2 3 4 5 ... 23 24 »