Продовження карантину до 11.05.2020 року

У зв’язку з продовженням карантину в Україні до 11.05.2020 року заклади загальної середньої та позашкільної освіти міста, серед яких Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 організовують роботу у дистанційному режимі за відпрацьованою раніше схемою.

З повагою адміністрація.

Інформуємо, що визначено умови та механізм отримання  продуктових наборів мешканцями міста, які зареєстровані, або постійно проживають та працюють (працювали) у місті Чернівці (деталі у листі Управління). З повагою адміністрація

22 квітня відбулась онлайн нарада.

Учні школи долучились  до обласної акції «Писанка Challenge».

15 квітня директор школи Г.М.Куриш провів виробничу нараду .

8 квітня відбулася онлайн нарада

Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив  25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти в тому числі і Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 40   продовжує  карантинні заходи до відповідного терміну (накази розміщено на сайті школи в розділі «Нормативні документи»). Завдання для опрацювання учнями будуть розміщені в розділі "Організація освітнього  процесу в умовах карантину". Консультації будуть надаватись у Viber групах та інших платформах. Щоденно на різних телевізійних каналах проводяться онлайн уроки, крім того на сайтах управління освіти Чернівецької  міської ради, Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА розміщені і доступні для перегляду відео уроки з 1 по 9 клас. За бажанням можна переглянути уроки за посиланням https://www.youtube.com/results?search_query= уроки+онлайн (YouTube).

Будьте здорові.  З повагою адміністрація ЗЗСО.

Шановні колеги!  З  17.03.2020  робота Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст.  буде відбуватися в умовах  дистанційного  режиму. Наказ від 16.03.2020 № 42 «Про роботу працівників Чернівецької  ЗОШ І-ІІІ ст. № 40  в умовах дистанційного  режиму» викачати із сервера  в розділі «нормативні документи». З повагою  адміністрація.

Відповідно до Постанови КМУ  від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа МОН України від 11.03.2020  №1/9-154 та розпорядження Чернівецького міського голови від 12.03.2020 № 99-р «Про призупинення освітнього процесу у освітніх закладах різних форм власності, що розташовані на території міста Чернівців» освітній процес призупинено до 03.04.2020 включно.  (наказ в розділі «нормативні документи».  З повагою адміністрація

« 1 2 3 4 5 ... 14 15 »