Щиро дякуємо учням, вчителям та батькам, які долучилися до благодійної шкільної акції "Допоможи солдату- захисти Україну". Дітки, дякуємо за малюнки та побажання для Наших Героїв. Ми обов'язково переможемо. Слава Україні!

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РОЗКЛАД

Всеукраїнський онлайн-розклад, учні 1-11 класів можуть долучитися до відеоуроків, розміщених на YouTube.

Сьогодні в усіх класах гімназіі до Дня Єдності пройшли бесіди, флешмоби, виставки. О 10 годині учні виконали гімн!

Електронні журнали та щоденники https://nz.ua/

Підсумки навчання за І семестр підведені на онлайн батьківських зборах

Відповідно до рішення обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки  та надзвичайних ситуацій  (протокол №1 від 20.01.2022 р.) навчання з 21.01.2022 р. терміном на два тижні  здійснюватиметься з використанням технологій дистанційного навчання за відпрацьованим раніше розкладом уроків, формами проведення уроків.

З формами проведення уроків та наказом Чернівецької гімназії № 4 можна ознайомитися у рубриці "Організація освітнього процесу в умовах карантину"

З повагою адміністрація.

Вже стало доброю традицією вітати та заохочувати подарунками наших переможців- обдарованих дітей. Цьогоріч це Оленюк Евеліна, учениця 5 класу, переможниця конкурсу імені Петра Яцика, яка нагороджена символічним подарунком . Бажаємо Евеліні подальших перемог!

День святого Миколая - одне з найулюбленіших свят серед дітей. Українці з давніх-давен вважають Миколая своїм заступником, захисником бідних і знедолених, який завжди несе добро.

Учні 2 класу із класним керівником Руснак О.В. підготували чудове свято "Миколая зустрічаємо в цей святковий час", яке пройшло цікаво та весело.

Сьогодні Україна і світ вшановують пам'ять мільйонів жертв голодоморів минулого століття, найстрашнішим із яких був голод 1932–33 років. Ми з болем згадуємо про те, як в українців насильно відбирали хліб, блокували села, змушували пухнути й гинути від голоду. Робили все, щоб знищити нашу націю, але український народ не зламався.

На виконання листа департаменту освіти і науки Чернівецької обласної адміністрації від 20.09. 2021 № 01-33/2440 «Про обласну інформаційну кампанію «Сила нескорених або уклін вам, Захисники України» Учні Чернівецької ЗОШ №40   долучилися до акції: "Привітай тих, хто служить або смаколик захиснику!" зібрали солодкі подарунки та написали вітальні листівки, також організували  фотофлешмоб #Дякую_Захисникам_України #вихованнябуковини

« 1 2 3 4 5 ... 24 25 »