Головна » Архів матеріалів

Учні початкових класів нашої гімназії утворили живий ланцюг, як символ єднання! #УОДеньєднання2023.


   15 лютого в рамках місячника з основ безпеки життєдіяльності , тижня фізкультури та здорового способу життя, членами організації «Handicap International» Вдовичук Вікторією та Цариком Михайлом проведено лекції на тему : «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами», «Як захистити себе під час збройного конфлікту» . Дякуємо за актуальну інформацію та цікаві поради!


   9 лютого в рамках Тижня безпеки на дорозі та безпечного Інтернету, з учнями 7,9 класів працівником поліції Валентиною Валеріївною проведено бесіду про користування Інтернетом, правила поведінки на дорозі, булінг. Учні отримали змістовні відповіді на свої запитання


Тиждень безпечного Інтернету та безпеки дорожнього руху розпочато: організовано інформаційний куточок з правил дорожнього руху; вчителем інформатики Веренько І.В. у 4 класі проведено урок «Вчимося бути обережними в мережі Інтернет»


  Вітаємо призерів обласного фотоконкурсу "Україна - це ми" учнів 9 класу (керівник Данилюк О.І.), учасників конкурсу Савчук Єву (Руснак О.В.), Сухан Юліана (Верега О.Д.). Молодці!

 


   29 січня вчителі історії Іванович О.П., Крик Н.І. з вихованцями військово-патріотичного гуртка "Джура", брали участь у заході присвяченому 105-ій річниці вшанування подвигу героїв Крут. Вічна Слава Героям  .

У гімназії проведено інформаційний лекторій до 105-ої річниці битви під Крутами


29 січня 2023 року в Україні відзначається 105-річниця бою під Крутами, котрий для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Пам’ятати своїх героїв дуже важливо, адже герої – це ті найкращі, яких ми втрачаємо. Тих, хто поповнили український національний пантеон на сьогодні, напевно, вистачить для виховання патріотизму на сотні років уперед. Крутянці в цьому пантеоні посідають особливе місце – вони одні з перших віддали свої життя за новопроголошену Українську державу.

Минуло 105 років, а ми знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв.

 


Сьогодні в Україні і світі відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни, повідомляє Укрінформ.

Україна на державному рівні приєдналася до відзначення цієї міжнародної дати у 2012 році (Постанова ВРУ від 5 липня 2011), хоч і була однією з шести країн-ініціаторів прийняття цього документа.

Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.

Варто нагадати, що Голокост з давньогрецької перекладається як «всеспалення» й означає систематичне переслідування і знищення (геноцид) євреїв нацистською Німеччиною і колабораціоністами протягом 1933-1945 років. У ширшому розумінні, голокост – систематичне гоніння і знищення людей за ознакою їхньої расової, етнічної, національної приналежності, сексуальної орієнтації або генетичного типу як неповноцінних, шкідливих.

Офіційно визнано, що до 6 мільйонів євреїв було вбито протягом Голокосту, з них від 2,2 до 2,5 мільйона на території колишнього Радянського Союзу, значною мірою в Україні. Як відомо, одразу після окупації України нацисти розгорнули широку мережу гетто (найбільшим було Львівське), а згодом почали масово розстрілювати єврейське населення. Одними з найбільших і найвідоміших були розстріли у Бабиному Яру в Києві, але знищення євреїв України було систематичними і повсюдними.

Світова спільнота цього дня не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля стосовно окремої групи людей.


24.01.2023 року відповідно до Плану роботи гімназії  відбулося засідання педагогічної ради.  Підведено підсумки роботи за І семестр та визначено пріоритетні завдання  на  ІІ семетр 2022-2023  н.р. Дякую вчителям гімназії , які у такий непростий час продовжують якісно здійснювати освітній процес  З матеріалами можна ознайомитися у розділі "Нормативні документи". 


Шановні батьки, з 25.01 по 27.01.2023 року у закладі заплановані батьківські збори по класах. Про дату та час проведення повідомлять класні керівники.

З повагою адміністрація гімназії!


« 1 2 3 4 5 ... 26 27 »