Загальнонаціональний карантин, який мав тривати до 3 квітня включно, продовжено на 21 день – до 24 квітня включно. Відповідне рішення Уряд ухвалив  25 березня 2020 року.

Таким чином, усі заклади освіти в тому числі і Чернівецька ЗОШ І-ІІІ ст. № 40   продовжує  карантинні заходи до відповідного терміну (накази розміщено на сайті школи в розділі «Нормативні документи»). Завдання для опрацювання учнями будуть розміщені в розділі "Організація освітнього  процесу в умовах карантину". Консультації будуть надаватись у Viber групах та інших платформах. Щоденно на різних телевізійних каналах проводяться онлайн уроки, крім того на сайтах управління освіти Чернівецької  міської ради, Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА розміщені і доступні для перегляду відео уроки з 1 по 9 клас. За бажанням можна переглянути уроки за посиланням https://www.youtube.com/results?search_query= уроки+онлайн (YouTube).

Будьте здорові.  З повагою адміністрація ЗЗСО.

Шановні колеги!  З  17.03.2020  робота Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст.  буде відбуватися в умовах  дистанційного  режиму. Наказ від 16.03.2020 № 42 «Про роботу працівників Чернівецької  ЗОШ І-ІІІ ст. № 40  в умовах дистанційного  режиму» викачати із сервера  в розділі «нормативні документи». З повагою  адміністрація.

Відповідно до Постанови КМУ  від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа МОН України від 11.03.2020  №1/9-154 та розпорядження Чернівецького міського голови від 12.03.2020 № 99-р «Про призупинення освітнього процесу у освітніх закладах різних форм власності, що розташовані на території міста Чернівців» освітній процес призупинено до 03.04.2020 включно.  (наказ в розділі «нормативні документи».  З повагою адміністрація

До уваги учасників освітнього процесу.

Відповідно до рішення комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  Чернівецької області від 05.03.2020  з 06  по 22 березня 2020 року призупинено освітній процес у закладах освіти Чернівецької області.

Навчання буде проводитись дистанційно. Матеріали будуть розміщені на сайті Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 в розділах "Батькам", "Учням" та розсилатися класними керівниками через соціальні мережі, наказ роміщений в розділі "нормативні документи".

Розміщуємо наказ «Про посилення протиепідемічних та  дезінфекційних заходів в Чернівецькій ЗОШ І-ІІІ ст. № 40». Матеріали і наказ  викачати із сервера в розділі «батькам». З повагою адміністрація

Шановні колеги!  03 березня  2020 року о 14 45 в приміщенні актової зали відбудеться засідання педагогічної ради.  Матеріали педради викачати  із сервера в розділі «Нормативні документи».  З повагою адміністрація.

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
В рамках місячника правоосвітньої та правовиховної роботи, 21 лютого до учнів  школи завітав ст.лейтенант поліції   Заришняк П.В. Під час зустрічі   Павло Васильович  ознайомив  учнів 6
-9 класів з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці,з правилами безпечного поводження    в Інтернеті та звернув увагу на види відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення.

У лютому 2014 року вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за європейський вектор розвитку держави, за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь. Відповідно до Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні.

З нагоди цієї дати  у школі проведено єдиний урок приурочений вшануванню подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Метою уроку було не тільки бажання нагадати учням про ці визначальні події у новітній історії України, а й виховувати в них патріотичну свідомість, любов до Батьківщини, бажання стати гідними громадянами України.

У фоє школи була запалена свічка  памяті.

Повідомляємо, що відповідно до наказу Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 від 14.02.2020   № 26 з 17.02.2020 відновлюється освітній процес в школі. З 17 лютого 2020 року навчання буде здійснюватись за постійним розкладом уроків на ІІ семестр 2019/2020  навчального року. З повагою адміністрація закладу освіти.

Вітаємо ученицю 9 класу Верегу Наталію з успішним виступом на ІІІ (обласному) етапі всеукраїнських олімпіад з обслуговуючої праці та дипломом ІІ ступеня!

« 1 2 3 4 5 6 ... 15 16 »