До уваги учасників освітнього процесу.

Відповідно до розпорядження Чернівецького міського голови від 03.02.2020 р. , за результатами засідання міської постійно діючої комісії з питань техногенно екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Чернівців, з 04  по 16 лютого 2020 року призупинено освітній процес в закладах загальної середньої освіти.

Навчання буде проводитись дистанційно. Матеріали будуть розміщені на сайті Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 в розділах "Батькам", "Учням" та розсилатися класними керівниками через соціальні мережі.  Наказ викачати із сервера в розділі "Учням", "Батькам" З повагою адміністрація ЗЗСО.

Засідання учнівської ради "Лідер" відбулося 23 січня. Були підведені підсумки роботи в І семестрі 2019/2020 н.р.та затверджено план роботи на ІІ семестр. Одним з питань було - сортування сміття. Вирішено у школі збирати та сортувати кришечки, пластик та папір. Для нас важливо розвивати  нове екологічне мислення молоді  задля збереження екологічного балансу території,  покращення її стану, реалізації основних принципів сталого розвитку громади.

Шановні колеги!  28 січня 2020 року о 14 год. 40 хв. в  приміщенні актової зали відбудеться засідання  школи удосконалення педагогічної майстерності.  План роботи викачати  із сервера в розділі «Методична робота».  З повагою адміністрація.

Шановні колеги!  10 січня 2020 року о 14 годині в приміщенні актової зали відбудеться засідання педагогічної ради.  Матеріали педради викачати  із сервера в розділі «Нормативні документи».  З повагою адміністрація.

Свято Андрія Первозванного вважається найбільшим передноворічним святом, яке відзначається ще з часів Русі 13 грудня.

Година спілкування "За честь і славу рідної Землі" 8 клас

Година спілкування "Магія імені" 6 клас

До уваги педагогічних працівників!  26 листопада 2019 року в приміщенні актової зали о 14 год. 45 хв. відбудеться засідання педагогічної ради. Матеріали викачати із сервера в розділі "Нормативні документи".  З повагою  адміністрація закладу освіти.

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 15 16 »