Головна » Архів матеріалів

Учитель… Таке ніжне, світле, слово. Воно лунає так дзвінко, як чисте джерельце, воно лине, як та провідна зірка, що осяює путь. Але водночас це слово закликає до праці, до дії, творчого пошуку, самовизначення. З нагоди дня вчителя в школі було проведено свято “Уклін Вам до землі, любі вчителі”. Учні школи звернулися зі словами подяки до вчителів школи, подарували їм веселі сценки,жартівливе відео,пісні, вірші. Змістовним був виступ  учнів 9,11класів. Присутні на святі подякували організаторам свята –  класному керівнику 9 класу О.П.Іванович та класному керівнику 11 класу І.М.Осипчук за цікавий захід. 


Сьогодні, 21 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний День Миру. Цей день в календарі особливий і дуже потрібний. Мир у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців. Вчителі та учні нашої школи також провели низку заходів до цього свята. Актив учнівської ради «Лідер» виготовив паперових голубів миру. Також учні 1-11-х класів приєдналися до Всесвітньої акції «Голуб миру» під гаслом «Хай буде мир на всій Землі», організувавши флешмоб на шкільному подвір’ї, щоб показати наскільки важливими є мир, свобода, добро і повага. В класах проведені години спілкування «Мир на планеті – щастя всім дітям».


     Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День Знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і в якійсь мірі навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління.
3 вересня в нашій школі пройшло свято Першого дзвоника!
29 учнів вперше сіли за парти, а для учнів 11-го класу це останній шкільний рік. Директор школи Куриш Г.М. привітав всіх з чудовим святом 1 Вересня – Дня Знань та побажав всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, успіхів та мирного неба.
І ось настала зворушлива та довгоочікувана мить – мить коли пролунав Перший Дзвоник і покликав всіх у затишні та просторі класи на перший урок у 2018/2019 н.р. 
Здоров’я всім і благополуччя! Миру і любові!    


24 серпня 2018 року наша країна відсвяткує 27 річницю незалежності. Це надзвичайно важливе свято для кожного українця.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!


Шановні колеги! Педагогічна рада Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 40 відбудеться 31.08.2018 в приміщенні актової зали. Початок о 10 годині. Матеріали педради викачати із сервера в розділі "нормативні документи". З повагою адміністрація.


14 ЧЕРВНЯ  2018 року  о 15 00   в приміщенні актової зали Чернівецької ЗОШ  І-ІІІ ст. № 40 відбувся звіт керівника закладу загальної середньої освіти Куриша Г.М.

 Були присутні працівники школи, члени батьківських комітетів 1-11 класів, батьки учнів школи та  жителі мікрорайону Ленківці. У своєму звіті директор підвів підсумки роботи колективу за навчальний рік та окреслив основні напрямки діяльності на 2018/2019 н.р. Голова БК школи Лазоряк А.С. прозвітувала щодо використання благодійних батьківських внесків та роботу БК школи. Учасниками конференції одноголосно визнано роботу директора задовільною.

  


2 червня учні 7 класу з класним керівником Верегою О.Д. та батьками здійснили екскурсію до Львову. Львів - місто, яке зачаровує з першого погляду. Кожна вуличка Львова наповнена стародавнім шармом, ароматами кави, духом романтики і архітектурною довершеністю. Кожен його елемент приховує цікаві історії та інтригуючі загадкові легенди. Львів - це культурна столиці України, Львів неповторний та незмінний, Львів - історія, що втілена у силуетах його архітектурних композицій. Це місто, яке "охороняють" кам'яні благородні леви та яке змусить Вас повірити в мрію. Загадковості Львова не має межТут кожен дворик, кожен будинок та кожна вулиця дихають власними, неповторними легендами, які тягнуться ще з часів Середньовіччя. Ми  лише день провели в цьому місті і це вже теж легенда, Наша власна, яка навіки запам’яталась стінам львівських кам’яниць.


1 червня відбулось нагородження переможців конкурсу відео-блогів серед школярів міста на тему «Сталий розвиток Чернівців».

Під час заходу була нагороджена команда нашої школи у складі: Басараби Каріни, Губки Павла, Равлюка Володимира. Учні були нагороджені призами від партнерів конкурсу OZZY Fast Food, Gorgany та парку «Пролаз».

Нагородження завершилося врученням сертифікатів на велопарковки школам міста Чернівці. За результатами конкурсу, у 12 школах міста,  серед яких і наша школа, будуть встановлені велопарковки за кошти транскордонного проекту «Через сталий транспорт до чистого довкілля».  Дякуємо нашій команді!


До уваги батьків майбутніх першокласників!  Наказ Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 40  від 31.05.2018 № 02-у  "Про зарахування учнів  до  1-го  класу  у 2018/2019 н.р."  розміщено у розділі "Батькам"


« 1 2 ... 7 8 9 10 11 ... 15 16 »