Головна » 2022 » Липень » 31 » Анкетування для батьків щодо форми організації навчання з 1 вересня 2022 року
Анкетування для батьків щодо форми організації навчання з 1 вересня 2022 року

Шановні батьки, пропонуємо Вам долучитися до обговорення стосовно вибору найбільш прийнятної для всіх форми організації освітнього  процесу.
У Законі України “Про освіту” визначено, що організація навчання може здійснюватися трьома способами:
• Очне навчання
• Дистанційне навчання
• Змішане (поєднання очного і дистанційного навчання)
Крім того, навчання може бути організоване за індивідуальною формою такими способами, як:
• Екстернат – самостійне опанування учнем навчального матеріалу
• Сімейне навчання – організація навчання батьками
• Педагогічний патронаж – організація навчання педагогічними працівниками на дому (як правило, для хворих дітей за довідками ЛКК).

Протягом року може відбуватись корекція форм навчання відповідно до ситуації.
Хотілося б почути ваші думки щодо організації освітнього процесу у найбезпечніший спосіб, оскільки збереження життя і здоров’я дітей – найголовніше.

Свою думку вкажіть за покликання : https://forms.gle/H9hUPePxQRcpwM486

З повагою адміністрація гімназії.

Переглядів: 61 | Додав: lili | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: