Головна » 2019 » Вересень » 12 » Місячник «Увага! Діти на дорозі!»
Місячник «Увага! Діти на дорозі!»

У вересні традиційно в школі проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі заплановані профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху . Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучені працівники нашої школи,учні, батьки – всі ті кому небайдуже збереження дитячого життя.

Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період , співробітники поліції приділяють дітям особливу увагу, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання. Така цікава бесіда відбулася 5 вересня з учнями старших класів.
Протягом вересня відбудуться виставки малюнків «Наш друг - дорожній рух»,покази мультфільмів «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 кл.) та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-9 кл.).
За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і, звичайно, підзабули правила безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі з основ безпеки життєдіяльності.

У вересні традиційно школі проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі заплановані профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху . Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. До проведення заходів щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму залучені працівники нашої школи,учні, батьки – всі ті кому небайдуже збереження дитячого життя.

Переглядів: 25 | Додав: lili | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: