Головна » 2018 » Травень » 10 » Наказ зарахування дітей до 1 класу
16:20
Наказ зарахування дітей до 1 класу

08.05.2018                                                                              № 54

Про зарахування  дітей до 1-го класу

Чернівецької ЗОШ І-ІІІ ст. № 40

у  2018/2019 навчальному  році

       На виконання статті 53 Конституції України,  статей 12, 13 Закону України «Про освіту»,  статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту» із змінами, наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»,з метою  впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти  «Нова українська школа», наказу управління освіти Чернівецької міської ради від 08.05.2018 №207 «Про зарахування  дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти міста Чернівців на 2018/2019 навчальний рік» з метою забезпечення доступності здобуття загальної середньої освіти та організованого прийому  дітей до 1-го класу

НАКАЗУЮ:

 1. Розпочати прийом заяв батьків до 1 класу за формою, наведеною в додатку 1, та документів про зарахування дітей до 1-го класу  з 10.05.2018 та завершити  31.05.2018.
 2. Не приймати заяви про зарахування дітей впродовж 01-15.06.2018,  а після 15.06.2018 –  приймати за наявності вільних місць.
 3. До 14.05.2018 провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед батьків майбутніх першокласників та розмістити відповідні оголошення в закладі та на веб-сайті щодо процедури зарахування дітей до 1-х класів,  умов проведення жеребкування для зарахування дітей на вільні місця, відповідальності за повноту і достовірність усієї інформації та усіх документів, що подаються до закладу та права письмового оскарження неправомірної відмови у зарахуванні до закладу освіти.
 4. До 01.06.2018 зарахувати усіх дітей, якщо станом на 31.05.2018 поданих заяв не перевищує загальної кількості місць у першому класі та видати відповідний наказ, список зарахованих учнів із зазначенням їх прізвищ оприлюднити виключно в закладі освіти.
 5. Розпочати процедуру зарахування дітей, якщо станом на 31.05.2018 кількість поданих заяв перевищує загальну кількість місць у першому класі, за такими правилами:
  1. До 01.06.2018 зарахувати усіх дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також дітей, які є братами/сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників цього закладу освіти.
  2. Оприлюднити впродовж двох робочих днів з дня зарахування дітей на інформаційному стенді закладу освіти, а також на офіційному сайті закладу:
 • список зарахованих учнів із зазначенням лише їх прізвищ;
 • оголошення про дату, час, місце і спосіб проведення жеребкування;
 • інформацію про кількість вільних місць і прізвища дітей, які претендують на вільні місця;
 • до 04.06.2018 наказ керівника закладу освіти про утворення конкурсної комісії у складі 3 осіб для проведення жеребкування.
  1. Провести до 01.06.2018 засідання педагогічної ради, рішенням якої схвалити процедуру жеребкування та склад комісії.
  2. З 05.06. по 10.06.2018 провести жеребкування для зарахування дітей до закладу освіти на вільні місця.
  3. До 15.06.2018 зарахувати на вільні місця дітей, які не проживають на території обслуговування  закладу, за результатами жеребкування.
  4. До 15.06.2018 зарахувати дітей на вільні місця до закладу за умови подання необхідних документів та довідки закладу освіти, на території обслуговування якого проживає дитина, про її відрахування з цього закладу чи не зарахування до нього (додаток 2).
  5. До 31.05.2018 повідомити управління освіти Чернівецької міської ради про відкриття окремих класів,  які будуть навчатися за освітніми програмами, затвердженими Державною службою якості освіти України.
  6. Вжити заходів щодо раціонального використання наявних у закладі освіти приміщень та/або ініціювати перед  управлінням освіти:
 • відкриття додаткового класу;
 • внесення необхідних змін в організацію освітнього процесу
 1. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор школи                                                       Г.Куриш

 

 

 

 

            Додаток 1

 

Директору Чернівецької ЗОШ

І-ІІІ ст. № 40    Куришу Г.М.

___________________________________,

(прізвище, ім’я та по батькові  одного з батьків дитини)

як____ проживає за адресою:

________________________________

(адреса фактичного місця проживання)

контактний телефон: ______________

адреса електронної поштової скриньки: ________________________


ЗАЯВА

про зарахування

 

Прошу зарахувати _______________________________________________

                                        (прізвище, ім’я та по батькові, дата народження)

до ___ класу, як___ фактично проживає за адресою ____________________________________________________________________на денну форму здобуття освіти.

Повідомляю про:

наявність права на першочергове зарахування: так/ні (потрібне підкреслити) (____________________________________________________________);                        (назва і реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти)

навчання у закладі освіти рідного брата/сестри: так/ні (потрібне підкреслити) _____________________________________________________________;

(прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності) брата/сестри)

про роботу одного з батьків дитини в закладі освіти __________________ ____________________________________________________________________;

                                            (прізвище, ім’я та по батькові (у разі наявності), посада працівника закладу освіти)

Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у наданих до заяви документах.

_________                                                                            ________________

 (дата)                                                                                            (підпис)

 

 

 

Переглядів: 403 | Додав: y_kurysh | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0