Головна » 2020 » Квітень » 22 » Онлайн нарада
12:35
Онлайн нарада

Тези до наради при директорі від 22.04.2020.

Початок 11 година.                       Місце проведення: онлайн

 1. Робота в умовах карантину:
  1.  Видано накази № 51 (проєкт плану роботи), 52 (проєкт освітньої програми), 53 (проєкт стратегії розвитку), 54 (проєкт програми на 2020-2024 роки).  
  2. Підготовлено  та подано в управління ряд звітів:
 •  Про роботу психологічної служби;
 • Подано списки сімей пільгових категорій для отримання продуктових пакетів;
 • Щоденно подається інформація щодо захворюваності дітей та щочетверга інфікованих на коронавірус COVID-19
 • Надавалися планові звіти та інформації електронними листами в тому числі в телефонному режимі.
 • Учні школи долучились до обласної акції «Писанка Challenge» (сайт школи);
 • Опрацьовано лист МОНУ від 16.04.2020 № 1/9-213 «Щодо підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019/2020 н.р.».
  1. Організовано дистанційне навчання через сайт школи (завдання, посилання тощо. Нагадую, на сайті створено новий розділ «Організація навчального процесу в умовах карантину» (нагадати  батькам, учням), організаційні  накази - все інформується через розділ «нормативні документи»;
 • Прошу вчасно вчителів з усіх предметів заповнювати  посилання або чернетки на електронній пошті, (завдання на тиждень, додаток до наказу 165 надішлю окремим файлом);
 • Прошу не перевантажувати дітей, адже предметів є багато, навантаження велике – і телевізор, і ZOOM, і відео уроки і Viber, і саме виконання Д/З. Свої власні онлайн-зв’язки планувати не раніше 9 години 30 хвилин крім того враховувати розклад телевізійних уроків (з 10 до 12 години) – великий відсоток дітей дивиться ці уроки. Можливий варіант анонімного вибіркового опитування учнів та їх батьків, зверніть увагу на позитив і негатив.
 • Розробити індивідуальні плани роботи ще на три  тижні (з 27.04 по 15.05.2020 і направити на мою електронну адресу до 24.04.2020;
 • Нагадую, п.4 педради від 10 січня рекомендовано пройти курси з булінгу (8 педагогів пройшло), крім того рекомендую пройти онлайн-курс для вчителів «Ключові уміння 21 століття» за посиланням:  https://courses.ed-era.com/courses/course-v1:British_Council+BC1+2020/about#
 • Прошу заходити на сайти школи, управління освіти, Департаменту і використовувати документи до відома і для роботи.
 • Прошу щоденно передавати Губці Л.І. інформацію щодо захворюваності на ГРВІ, та щосереди інформацію щодо захворювання на коронавірус COVID-19 за формою: інфіковані (учні, працівники), одужали  (учні, працівники), померли (учні, працівники).
 • Адміністрація школи працює над проектом стратегії розвитку закладу включаючи додаток перспективного планування до 2024 року, Положенням про внутрішню систему забезпечення якості освіти, документами щодо закінчення навчального року та іншими.
 • Розпочинаю складати графік відпусток та готую проєкти наказів.
 1. Киричук У.І. лист № 681 – виконано;
 2. Верега О.Д. лист Департаменту № 962 Про проведення акції  «Писанка Challenge» - виконано.
 3. Ознайомити з листом управління № 709 щодо роботи (простою немає ні у кого).
 4. Лист Департаменту від  09.04.2020 № 01-31/959 «Про проведення регіональної онлайн-школи» (є графік і посилання) – продовжено.
 5. Воєвідко М.В. (лист 653) накладні і оприходування матеріалів і цінностей;
 6. Аванс отримали, заробітна плата – документи відправлені.
 7. Атестація ІІ рівня буде пройшла без присутності вчителів що атестуються  (Верега О.Д., Губка Л.І., Костащук Г.І., Горлова А.В.). Чекаємо підсумкового документу.
 8. Прошу всіх вчителів тримати зв'язок з батьками, учнями  не тільки загальний але й індивідуальний (аудіо).
 9. Завершення навчального року чекаємо  наказ управління – визначить наші загальні дії після карантину (є листи  МОНУ від 16.04.2020 № 1/9-213 «Щодо підсумкового оцінювання та організованого завершення 2019/2020 н.р.»,  Департаменту № 907 Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти) на сайті управління, можна ознайомитись, є наказ № 173 «Про звільнення від ДПА».
 10.  Дякую всім за роботу. Прошу дотримуватись правил карантину та трудової і виконавської дисципліни.

Будьте здорові Ви і Ваші родини.

 

 

PS. Посилання для завдань з 04 по 08 травня:

https://docs.google.com/document/d/1WjWN4wMfjDffPuvb1Fcw-O51Bl71pD9xJX_XHo7JwYo/edit?usp=sharing

Завдання заповнюють всі вчителі за предметами уроки яких є в розкладі (за попереднім  досвідом).

Обов’язково вказувати тему і надавати посилання до теми (особливо ті предмети які заповнюються з 27.04.).

 Оновлений додаток до наказу 165 надсилаю окремим файлом до відома і використання в роботі (буде в п’ятницю розміщено на сайті школи).

                     Коментарі МОНУ до листа 16.04.2020 № 1/9-213

В умовах дистанційного навчання педагогічні ради шкіл можуть самостійно визначати деталі освітнього процесу і завершення навчального року, а підсумкове оцінювання може здійснюватись віддалено. Про це йдеться у листі-роз’ясненні МОН, оприлюдненому  16 квітня 2020 року.

“Незалежно від термінів карантину школам вже сьогодні варто готуватись до завершення навчального року. Тому ми надали розширені роз’яснення і рекомендації щодо завершення навчального року та оцінювання в умовах карантину і дистанційного навчання. Рішення Уряду щодо продовження карантину станом на 16 квітня немає, однак МОН готує школи до різних варіантів розвитку подій, щоб завершити навчальний рік максимально ефективно”, – зазначила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій. 

Лист роз’яснює організацію оцінювання в умовах дистанційного навчання. Так, у ньому йдеться про особливості:

 • поточного, формувального та підсумкового оцінювання,
 • оцінювання учнів 1-2-х класів та 3-х пілотних класів НУШ,
 • підсумкового оцінювання учнів, які навчаються за індивідуальною формою.

Роз’яснення також містить рекомендації щодо організованого завершення навчального року. Зокрема, оформлення свідоцтв про здобуття базової середньої освіти, свідоцтв досягнень, табелів навчальних досягнень учнів має бути завершено не пізніше 15 червня 2020 року. 

Керівникам шкіл рекомендовано затвердити графіки видачі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти випускникам 9-х класів, враховуючи протиепідеміологічні вимоги. Учням 1-8-х, 10-х класів, які не планують навчатися в іншому закладі освіти, рекомендовано надіслати копії відповідних документів електронною поштою або в інший спосіб, а оригінал документа вручити у вересні 2020-2021 н. р.

Під час календарно-тематичного планування на 2020-2021 навчальний рік Міністерство рекомендує збільшити час на узагальнення та закріплення матеріалу за попередній рік, а у 2-11-х класах провести вхідне оцінювання рівня знань учнів за 2019-2020 н. р.

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, у 2019/2020 навчальному році рекомендовано не проводити масові заходи, зокрема – останні дзвоники та випускні вечори.

Крім того, роз’яснення містить інформацію про особливості зарахування учнів до 5-х класів закладів загальної середньої освіти. 

Нагадаємо, усі зміни в освітньому процесі, впроваджені через карантин, відтепер зібрано на окремому сайті.

Переглядів: 80 | Додав: lili | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0