Головна » 2018 » Жовтень » 29 » Веселковий тиждень у школі
Веселковий тиждень у школі

Люди давно помітили, що різні кольори впливають на них неоднаково. Значення кольорів також залежить від традицій країни, які можуть змінюватися з часом. Наприклад, медицина Сходу накопичила великий практичний досвід лікування кольором деяких захворювань, особливо порушень психічних функцій.

Колір у трудовій діяльності людини, зокрема в навчальному процесі, здійснює фізіологічний, оптичний, психологічний вплив. Однак люди неоднаково реагують на кольори. На їх сприйнятті позначається тип темпераменту, вік, стать тощо.

Дія кольору на організм людини підтверджена експериментально і залежить від його кількості та якості, тривалості дії, особливостей нервової системи, віку, статі.

Кольором можна наповнитися і пересититися, бо кожен колір має позитивні і негативні характеристики.

Це і було основною метою  Веселкового тижня  - відчути вплив різних кольорів на нас, нашу діяльність та самопочуття.

Як підсумок, можна сказати – що використані впродовж тижня кольори впливали на нас:

•    Червоний – своєю теплою енергією, заряджав до дії, підбадьорював.

•    Оранжевий та жовтий – додавав ясності та сприяв концентрації уваги.

•    Зелений – заспокоював та відновлював душевну рівновагу.

.    Синій вселяв в душу оптимізм і спокій.

•    Фіолетовий – м'яко заспокоював та розслабляв нас.

З 22 по 26 жовтня у школі проведено «Веселковий тиждень». Учні та вчителі приходили в школу в одязі кольорів веселки.

Понеділок – день червоного кольору.  «День смакоти»,  У цей день   урочисте  відкриття Тижня. У скриньку «Мої  мрії  та побажання», кожна дитина мала змогу на червоному  сердечку написати свою мрію та повірити в те, що колись  вона  обов’язково здійсниться.

Вівторок –  день жовто-оранжевого кольору .  «День посмішки та компліментів». Це  день  чарівних  компліментів. В цей день кожен клас зробив свій «смайлик - посмішку». Учні та вчителі починали  день обміном чарівними компліментами. Мета цього дня - підняття настрою, надання кожній дитині впевненості в собі, своїх силах. Також впродовж дня учні обмінювалися «смайликами» через SМS повідомлення, або виготовленими власноруч.

Середа – день зеленого кольору. «День природи».  Зелений – колір природи, рослин. Без них неможливе життя, вони своїм корінням йдуть в землю, а листям тягнуться до неба. Небо і земля мають цілющу силу. Відповідає сільському господарству і всій економіці, фінансам, багатству. Зелений колір – скромний, спокійний, м’який. Це – надія, безпека, розквіт, юність, спокій. Вчимо любити, берегти та бути одним цілим з природою. В цей день проведені екскурсії на природу. Також учні ознайомились з кольором,який підходить їм за знаком зодіаку.

Четвер – день синьо-блакитного кольору, «День толерантності».  Блакитний колір асоціюється з водою і небом, вселяє в душу оптимізм і спокій, пригнічує агресивність і негативні емоції. Блакитний – це порядок, дисципліна. За допомогою цього кольору можна запобігти конфліктним ситуаціям. Учні 2-4 класів створювали  «Квітку ТОЛЕРАНТНОСТІ»,  на кожній пелюстці якої зазначені риси толерантної людини і діти ознайомитись з цими рисами і в подальшому будуть розвивати їх у собі.  Вчимо позитивно мислити, мріяти, добиватись поставленої мети. Для учнів була підготовлена інформація  «Цікаві факти про кольори». Учні 5-11 класів взяли  участь у конкурсі «Найкраще селфі з учителями». Перемогли учні 6 класу.

П’ятниця – день фіолетового кольору, «День творчості». У класних творчих майстернях кожна дитина мала можливість своїми руками створити красу, проявити свою неповторність та індивідуальність. Приємна атмосфера та гарний настрій були присутні протягом цілого дня. А результатом роботи стала шкільна виставка «Осіння творчість своїми руками». А на завершення учні 2 класу підготували свято «Осінній вернісаж». У віршах учні прагнули відтворити красу осені,її різнобарв*я та щедрість. Вересень, Жовтень,Листопад та Осінь ввели присутніх у чарівний світ природи. Діти інсценізували українську народну пісню «Ходить гарбуз по городу» на сучасний лад,а на осінньому ярмарку розповідали про корисні овочі та фрукти, їх цілющі властивості та пригощали присутніх осінніми дарами. Святкового настрою додала пісня «Диво-осінь».

Переглядів: 17 | Додав: lili | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: